NévFokozat
1. félév
Fokozat
2. félév
Bányácz Júlia Rita 6 / A
Budapest, Gyermekház Általános Iskola Árpád Utcai Telephelye
Ezüst Bronz
Besse Doroti Franciska 5 / B
EGYÉNI VERSENYZŐK
Arany Ezüst
Bőr Anna 2 / Z
EGYÉNI VERSENYZŐK
Daiki Nikkó 3 / A
Budapest, Óbudai Harrer Pál Általános Iskola
Arany Arany
Ferenczy Dominik 2 / B
Budapest, Kossuth Lajos Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Ált. Iskola
Arany Arany
Hajdó Liza Hanna 3 / Z
EGYÉNI VERSENYZŐK
Arany Arany
Halász Henrietta 3 / A
Budapest, Óbudai Harrer Pál Általános Iskola
Arany Arany
Kapitány Erzsébet 4
Budapest, Bp. V. ker. Váci utcai Ének-Zenei Általános Iskola
Arany Arany
Keszei Domonkos 3 / A
Budapest, Szent István Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Isk.
Arany Ezüst
Kirchlechner-Farkas Edit Zsófia 1 / A
Budapest, Tamási Áron Általános Iskola és Gimnázium
Arany Arany
Kiss Vanessza 7
Budapest, Kossuth Lajos Általános Iskola
Arany
Kurucz Márton 3 / A
Budapest, Óbudai Harrer Pál Általános Iskola
Arany Arany
Levente Bettina 5 / B
Budapest, Tamási Áron Általános Iskola és Gimnázium
Arany Ezüst
Magyar Karina 4 / B
Budapest, Virányos Általános Iskola
Arany Arany
Nagy Laura 5 / B
Budapest, Kossuth Lajos Általános Iskola
Bronz
Németh Boglárka 7 / A
Budapest, Alsóerdősori Bárdos Lajos Általános Iskola és Gimnázium
Ezüst
Nyári György 5 / A
Budapest, Alsóerdősori Bárdos Lajos Általános Iskola és Gimnázium
Bronz
Őri Hanna Luca 3 / A
Budapest, Szent István Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Isk.
Ezüst Bronz
Pálfalvi Zorka 4 / C
Budapest, Újpesti Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium
Arany Ezüst
Pankotai Milán 3
Budapest, XIII. Kerület Önkormányzat Számítástechnikai Ált. Isk.
Arany Arany
Petz Máté 4 / B
Budapest, Teleki Blanka Általános Iskola
Arany Arany
Salánki Laura 5 / A
Budapest, Kossuth Lajos Általános Iskola
Bronz
Salvador Neto Perla 4 / C
Budapest, Újpesti Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium
Ezüst Ezüst
Somogyi Nikoletta 4 / A
EGYÉNI VERSENYZŐK
Arany Arany
Stein Balázs 6
Budapest, Fekete István Általános Iskola
Sulyok Lili 1 / A
EGYÉNI VERSENYZŐK
Arany
Taylor Sol Nadia 4 / A
EGYÉNI VERSENYZŐK
Arany Arany
Tölgyesi Máté 4 / B
EGYÉNI VERSENYZŐK
Arany Bronz
Visnovszky Dominik 5 / C
Budapest, Bethlen G. Újreál Gim.és Ált.Isk.
Bronz