NévFokozat
1. félév
Fokozat
2. félév
Ammer Márk 3 / I
EGYÉNI VERSENYZŐK
Arany Bronz
Ardey Bálint 4 / A
Budapest, Szent István Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Isk.
Arany Arany
Balázs Vince 3 / B
Budapest, XIII. Kerület Önkormányzat Számítástechnikai Ált. Isk.
Arany Arany
Barabás Petra 3 / B
Budapest, Bolyai János Általános Iskola
Bronz
Baráth Anita Beatrix 4 / D
Budapest, Kőbányai Janikovszky Éva Magyar-Angol Kétt. Általános Iskola
Arany Arany
Barta Luca 4 / A
Budapest, Herman Ottó Általános Iskola
Arany Ezüst
Bártfai Zita Adrienn 4 / B
Budapest, Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola
Ezüst Ezüst
Bartos Sarolta 4 / A
Budapest, Gádor Általános Iskola
Ezüst Ezüst
Bartucz Eszter 3 / A
Budapest, Újpesti Karinthy Frigyes M-A Két Tanítási Nyelvű Iskola
Arany Arany
Bíró Dániel Alex 3
Budapest, Karácsony Sándor Református Általános Iskola és Óvoda
Ezüst Bronz
Brassányi Tibor Attila 2 / A
Budapest, Óbudai Harrer Pál Általános Iskola
Bronz
Buzun Alexandra 4
Budapest, Budapest XXI. Kerület Lajtha László Általános Iskola
Arany Arany
Csanády Csillag 4 / C
EGYÉNI VERSENYZŐK
Ezüst Arany
Csánk Mátyás 1 / A
Budapest, Szent István Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Isk.
Bronz
Csefkó Bianka 3 / A
Budapest, Lemhényi Dezső Általános Iskola
Ezüst
Cserháti Dániel 4 / B
Budapest, Orchidea Magyar-Angol KTNY Általános Iskola és Gimnázium
Ezüst Arany
Czabán Lea 2 / A
Budapest, Óbudai Harrer Pál Általános Iskola
Arany Arany
Demeter Áron 4 / B
Budapest, Tamási Áron Általános Iskola és Gimnázium
Ezüst Arany
Dénes Zsófia 4 / B
Budapest, Kós Károly Általános Iskola
Arany Arany
Diamantopoulon Maria 4 / B
Budapest, Terézvárosi M-A, M-N Két Tannyelvű Általnos Iskola
Arany Ezüst
Fagyal Csanád 1 / A
Budapest, Orchidea Magyar-Angol KTNY Általános Iskola és Gimnázium
Bronz
Farkas Gergely 4 / N
Budapest, Lágymányosi Bárdos Lajos Általános Iskola és Gimnázium
Fehér Zorka 4 / B
Budapest, Klebelsberg Kuno Ált. Isk. és Gimnázium
Arany Arany
Fejérvári Lorina 2
EGYÉNI VERSENYZŐK
Arany Arany
Fekete Andor 3 / A
Budapest, Újpesti Karinthy Frigyes M-A Két Tanítási Nyelvű Iskola
Arany Arany
Ferenczy Dominik 4 / B
Budapest, Kossuth Lajos Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Ált. Iskola
Arany Arany
Ficsor Noémi 2 / A
Budapest, Óbudai Harrer Pál Általános Iskola
Arany Arany
Friedrich Bálint 4 / A
Budapest, Klebelsberg Kuno Ált. Isk. és Gimnázium
Geréb Hanna 4 / B
Budapest, Terézvárosi M-A, M-N Két Tannyelvű Általnos Iskola
Arany Arany
Gesztei Diána 3 / A
Budapest, Szent István Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Isk.
Arany Arany
Görgényi András Levente 4 / B
Budapest, Virányos Általános Iskola
Arany Arany
Gyenei Manó 2 / A
Budapest, Czabán Samu Általános Iskola és Óvoda
Arany Arany
Gyömbér Levente 4 / B
Budapest, Budapest XVI. ker. Arany János Általános Iskola
Bronz
Gyovai Mira 4 / B
Budapest, Tamási Áron Általános Iskola és Gimnázium
Arany Arany
Hajnis Réka 3 / B
Budapest, Homoktövis Általános Iskola
Bronz Ezüst
Háry Gergő 4 / C
Budapest, Hartyán Általános Iskola
Arany Ezüst
Horváth Boglárka 3 / B
Budapest, Eötvös József Általános Iskola
Arany Ezüst
Horváth Réka 4 / B
Budapest, Óbudai Harrer Pál Általános Iskola
Arany Arany
Hunyadi Gergő 2 / A
Budapest, Óbudai Harrer Pál Általános Iskola
Arany Arany
Ignéczi-Kovács Kolos 3 / K
Budapest, Erzsébetvárosi Kéttannyelvű Ált. Isk. Szakgimn. és Szakk.Isk
Arany Arany
Juhász Jázmin Kamilla 3 / A
Budapest, Újpesti Karinthy Frigyes M-A Két Tanítási Nyelvű Iskola
Arany Arany
Kádi Bence 3 / A
Budapest, Lemhényi Dezső Általános Iskola
Arany Arany
Kaszonyi Márk 4 / B
Budapest, Terézvárosi M-A, M-N Két Tannyelvű Általnos Iskola
Arany Arany
Kecskés Imre 4 / B
Budapest, Terézvárosi M-A, M-N Két Tannyelvű Általnos Iskola
Arany Arany
Keszi István Attila 2 / A
Budapest, Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola
Bronz
Kirchlechner-Farkas Edit Zsófia 3 / B
EGYÉNI VERSENYZŐK
Arany Arany
Kirchlechner-Farkas Izabell Krisztina 1 / A
EGYÉNI VERSENYZŐK
Arany Arany
Kirsching Blanka Anna 3 / B
Budapest, Kölcsey Ferenc Általános Iskola
Arany Arany
Kiss Milán 3 / A
Budapest, Szent István Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Isk.
Arany Ezüst
Kiss Patrik 1 / A
Budapest, Szent István Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Isk.
Arany Ezüst
Knight Robert 3 / A
Budapest, Hunyadi Mátyás Általános Iskola Vizafogó Tagiskola
Kollár Benedek 3 / C
Budapest, Óbudai Harrer Pál Általános Iskola
Bronz Bronz
Komlósi Aida 2 / B
EGYÉNI VERSENYZŐK
Arany Arany
Koncz Liliána 3 / A
Budapest, Óbudai Harrer Pál Általános Iskola
Arany Arany
Korcsmár Bence 3 / B
EGYÉNI VERSENYZŐK
Arany
Korcsmár Kiara 1 / B
EGYÉNI VERSENYZŐK
Korda Dávid 4 / B
EGYÉNI VERSENYZŐK
Kurucz Eszter 4 / B
Budapest, Óbudai Harrer Pál Általános Iskola
Arany Ezüst
Le Vu Thanh 3 / A
Budapest, Kőbányai Bem József Általános Iskola
Arany Arany
Linczmayer Rozália Margit 3 / B
Budapest, Sashegyi Arany János Általános Iskola és Ginmnázium
Arany Arany
Lőwy Petra 4 / C
Budapest, Óbudai Harrer Pál Általános Iskola
Ezüst
Major Ádám 4 / A
Budapest, Ének-Zene és Testnevelési Általános Iskola
Arany Ezüst
Makai Kata 3 / A
Budapest, Újpesti Karinthy Frigyes M-A Két Tanítási Nyelvű Iskola
Arany Ezüst
Marcsa Zsófia 4 / A
Budapest, Liszt Ferenc Általános Iskola
Bronz
Mercz Anna 1 / B
Budapest, Óbudai Harrer Pál Általános Iskola
Bronz
Mercz Péter 2 / A
Budapest, Óbudai Harrer Pál Általános Iskola
Bronz
Miskei Petra 3 / B
Budapest, Kapocs Magyar-Angol Két Tannyelvű Általános Iskola
Ezüst Arany
Miski Veronika 3
Budapest, Pannonhalmi Béla Baptista Általános Iskola
Molnár Kristóf 4 / B
Budapest, Virányos Általános Iskola
Arany Arany
Muszka Zita 1 / A
EGYÉNI VERSENYZŐK
Arany Arany
Nagy Borbála Júlia 4 / G
Budapest, Gyermekek Háza
Ezüst
Nagy Levente 4 / S
Budapest, Zipernowsky Károly Általános Iskola
Arany Arany
Nagy Zsófia 3 / B
Budapest, Zipernowsky Károly Általános Iskola
Arany Arany
Németh Richárd 4 / A
Budapest, Kandó téri Általános Iskola
Arany Arany
Ollár Noémi 3 / C
Budapest, Óbudai Harrer Pál Általános Iskola
Arany Ezüst
Pámer Patrik 3 / C
Budapest, Hartyán Általános Iskola
Arany Ezüst
Pápay Laura 3 / C
EGYÉNI VERSENYZŐK
Bronz
Papolczy Zsuzsa Minna 2 / C
EGYÉNI VERSENYZŐK
Arany Ezüst
Pásztor Dóra Veronika 3 / B
Budapest, Bolyai János Általános Iskola
Bronz
Pitenyák Máté 2 / B
Budapest, Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola
Arany Arany
Pleskó H.I.Eperke 2 / A
Budapest, Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola
Ezüst
Plevako Michael 2 / B
Budapest, Széchenyi István Általános Iskola
Arany
Polcz Máté 3 / B
Budapest, Kossuth Lajos Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Ált. Iskola
Arany Arany
Polgár Eszter 4 / A
Budapest, Gádor Általános Iskola
Arany Arany
Pólik Olívia 2 / A
Budapest, Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola
Bronz
Pulai Máté 4 / A
Budapest, Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola
Arany Arany
Rich Liliána 3 / A
Budapest, Medgyessy Ferenc Német Nemzetiségi Nyelvoktató Ált. Iskola
Arany Ezüst
Rizmayer János 3 / B
Budapest, Budafoki Herman Ottó Általános Iskola
Arany Arany
Rudolf Liliána 4 / A
Budapest, Újpesti Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium
Sélley Panna 4 / A
EGYÉNI VERSENYZŐK
Bronz
Shan Tian Yue 4 / A
Budapest, Herman Ottó Általános Iskola
Bronz
Simon Viktória 4 / B
Budapest, Budapest XVI. ker. Arany János Általános Iskola
Ezüst Arany
Sulyok Eszter 4 / B
Budapest, Budapest XVI. ker. Arany János Általános Iskola
Bronz Ezüst
Szabó Gergely 4 / B
Budapest, Óbudai Harrer Pál Általános Iskola
Arany Arany
Szilágyi Dávid 4 / C
Budapest, Hartyán Általános Iskola
Arany Arany
Szilágyi Zita 2 / A
Budapest, Kossuth Lajos Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Ált. Iskola
Arany Ezüst
Szilaski Ádám 3 / A
EGYÉNI VERSENYZŐK
Arany Arany
Szűcs Dorina 3 / B
Budapest, Bolyai János Általános Iskola
Bronz
Tenkes Helga Enikő 3 / B
Budapest, Óbudai Harrer Pál Általános Iskola
Arany
Tőkei Dorka 4 / B
Budapest, Centenárium Általános Iskola és Szakiskola
Arany Bronz
Toldi Zétény 1 / A
Budapest, Budapest XVI. ker. Arany János Általános Iskola
Arany Bronz
Tölgyessy Anna 3 / C
EGYÉNI VERSENYZŐK
Arany Arany
Török Noel 3 / B
Budapest, Virányos Általános Iskola
Bronz
Ujvári Dávid 4 / A
EGYÉNI VERSENYZŐK
Arany Arany
Vajda Ádám 4 / A
Budapest, Gárdonyi Géza Ált. Isk. és Herman Ottó Tagiskola
Arany Arany
Varga Bálint Sándor 4 / B
Budapest, Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola
Ezüst Arany
Várkonyi István 4 / B
EGYÉNI VERSENYZŐK
Bronz
Várnagy Ádám 4 / N
Budapest, Lágymányosi Bárdos Lajos Általános Iskola és Gimnázium
Ezüst Arany
Várszegi Marcell 4 / D
Budapest, Erzsébetvárosi Kéttannyelvű Ált. Isk. Szakgimn. és Szakk.Isk
Ezüst Arany
Vaskeba Vince 2 / A
Budapest, Zrínyi Miklós Általános Iskola
Arany Arany
Vass Fanni 3 / A
Budapest, Kerék Általános Iskola és Gimnázium
Ezüst
Vida Véda 4 / A
Budapest, Kőbányai Bem József Általános Iskola
Arany Arany
Vörös Gergely 2 / B
Budapest, Kossuth Lajos Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Ált. Iskola
Ezüst Arany