NévFokozat
1. félév
Fokozat
2. félév
Ancsin Melinda 5 / A
Budapest, Neptun Általános Iskola
Bronz
Bakonyi Kira Maria 1 / A
EGYÉNI VERSENYZŐK
Bronz
Bárány Vivien 4 / A
Budapest, Zipernowsky Károly Általános Iskola
Ezüst
Baranyai Bíbor 1 / A
Budapest, Óbudai Harrer Pál Általános Iskola
Bronz
Benya Kristóf 6 / C
Budapest, Kossuth Lajos Általános Iskola
Ezüst Bronz
Birkás-Nagy Bendegúz 3 / A
EGYÉNI VERSENYZŐK
Bronz Ezüst
Bíró Máté 4 / B
Budapest, Álmos Vezér Gimnázium és Általános Iskola
Arany Ezüst
Bobvos Mandula 2 / B
Budapest, Óbudai Harrer Pál Általános Iskola
Arany Arany
Boni-Rákóczi Nathalie 4 / B
Budapest, Szent István Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Isk.
Arany Arany
Borek Dávid 3 / N
Budapest, Lágymányosi Bárdos Lajos Két Tanítási Nyelvű Általános Isk.
Arany Arany
Böröndi Attila 5 / B
Budapest, Kandó téri Általános Iskola
Ezüst Arany
Brezovszky Panna 2 / A
Budapest, Újpesti Karinthy Frigyes M-A Két Tanítási Nyelvű Iskola
Arany Bronz
Buncsik Natália 4 / C
Budapest, Kerék Általános Iskola és Gimnázium
Arany Arany
Burai Kitti Viola 3 / C
Budapest, Budapest, VI.ker. Bajza Utcai Általános Iskola
Castorina-Mozsár Eleonóra 3 / A
Budapest, Virányos Általános Iskola
Arany Arany
Csák Norisz 7 / A
Budapest, Homoktövis Általános Iskola
Csillag Máté 2 / A
Budapest, Lemhényi Dezső Általános Iskola
Arany Arany
Daiki Nikkó 4 / A
Budapest, Óbudai Harrer Pál Általános Iskola
Ezüst Arany
Darvas Krisztián 3 / B
Budapest, Virányos Általános Iskola
Arany Arany
Dénes Benjamin 4 / A
Budapest, Laborc Általános Iskola
Erdélyi Gergő Zsombor 4 / B
Budapest, Óbudai Harrer Pál Általános Iskola
Arany Arany
Fábián Dóra 3 / A
Budapest, Óbudai Harrer Pál Általános Iskola
Arany Ezüst
Fejérvári Lorina 1 / B
Budapest, Budapesti XIII. Kerületi Vizafogó Általános Iskola
Arany Arany
Fekete Andor 2 / A
Budapest, Újpesti Karinthy Frigyes M-A Két Tanítási Nyelvű Iskola
Arany Arany
Ferencz Bulcsú 4 / A
Budapest, Óbudai Harrer Pál Általános Iskola
Arany Arany
Ferenczi Zerind 4 / A
Budapest, Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola
Arany Ezüst
Ferenczy Dominik 3 / B
Budapest, Kossuth Lajos Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Ált. Iskola
Arany Arany
Fodor Ádám 5 / B
EGYÉNI VERSENYZŐK
Garcia-Sziva Daniel 3 / A
Budapest, Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola
Ezüst Ezüst
Gavallér Bettina 5 / A
Budapest, Homoktövis Általános Iskola
Arany
Gidály Hanna 6 / A
Budapest, ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és GYG
Ezüst Bronz
Gyömbér Levente Ábel 3 / B
Budapest, Budapest XVI. ker. Arany János Általános Iskola
Arany Arany
Hajdu Gréta 3 / Z
Budapest, Budapest XVII. Kerületi Gregor József Általános Iskola
Arany Arany
Harakály Hanna 2 / A
Budapest, Lemhényi Dezső Általános Iskola
Arany Ezüst
Harrer Máté 2 / C
Budapest, Óbudai Harrer Pál Általános Iskola
Bronz
Harsági Lili Dorina 2 / B
Budapest, Újlak Utcai Általános Német Nemzetiségi és Magyar Angol Isk.
Arany
Hegedűs Georgina 3 / B
Budapest, Virányos Általános Iskola
Arany Arany
Heves Miklós 5
Budapest, Karácsony Sándor Református Általános Iskola és Óvoda
Arany Ezüst
Hökkön Alíz 3 / N
Budapest, Lágymányosi Bárdos Lajos Két Tanítási Nyelvű Általános Isk.
Bronz
Horváth Réka 3 / B
Budapest, Óbudai Harrer Pál Általános Iskola
Arany Arany
Jerminecz Gergely 3 / N
Budapest, Lágymányosi Bárdos Lajos Két Tanítási Nyelvű Általános Isk.
Ezüst Bronz
Káldos Anna 3 / A
Budapest, Eötvös József Általános Iskola
Arany
Kálmán Fanni 3 / A
Budapest, Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola
Bronz
Karap Laura 3 / A
Budapest, Budapest III. ker. Dr. Szent-Györgyi Albert Általános Iskola
Ezüst Bronz
Kecskés Melinda 3 / A
Budapest, Kölcsey Ferenc Általános Iskola
Arany Ezüst
Kelemen Flóra 3 / B
Budapest, Kölcsey Ferenc Általános Iskola
Bronz
Kemenczei Csanád 1 / B
EGYÉNI VERSENYZŐK
Kerecsényi Viktória 5 / B
Budapest, Török Flóris Általános Iskola
Ezüst Arany
Kirchlechner-Farkas Edit Zsófia 2 / A
EGYÉNI VERSENYZŐK
Arany Arany
Kiss Dorka Hanna 2 / A
Budapest, Újlak Utcai Általános Német Nemzetiségi és Magyar Angol Isk.
Arany Arany
Kiss Gergely Tamás 3 / A
Budapest, Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola
Ezüst Arany
Kiss Milán Szabolcs 2 / A
Budapest, Szent István Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Isk.
Arany Arany
Koncz Liliána 2 / A
Budapest, Óbudai Harrer Pál Általános Iskola
Arany Arany
Körmendi János 4 / B
Budapest, Kós Károly Általános Iskola
Arany Arany
Kovács Zsanett 4 / D
Budapest, Kőbányai Janikovszky Éva Magyar-Angol Kétt. Általános Iskola
Ezüst
Krémer Kata 2 / B
Budapest, Virányos Általános Iskola
Arany Arany
Kurucz Anett 3 / B
EGYÉNI VERSENYZŐK
Arany Arany
Kurucz Márton 4 / A
Budapest, Óbudai Harrer Pál Általános Iskola
Arany Arany
Le Nguyen Thuy Doung 3 / B
Budapest, Budapest XVI. ker. Arany János Általános Iskola
Bronz Ezüst
Lesti Szabolcs 3 / N
Budapest, Lágymányosi Bárdos Lajos Két Tanítási Nyelvű Általános Isk.
Arany Ezüst
Lieszkovszky Bence 5 / B
Budapest, Budapest XV. kerületi Kossuth Lajos Általános Iskola
Ezüst Arany
Lovas Kristóf 5 / A
Budapest, Neptun Általános Iskola
Ezüst Arany
Lovasz Richárd 3 / B
Budapest, Vermes Miklós Általános Iskola
Majer Bendegúz 4 / B
Budapest, Kós Károly Általános Iskola
Arany Arany
Menráth Kamilla 4 / A
Budapest, Jókai Mór Német Nemzetiségi Általános Iskola
Arany
Molnár Evelin 3
Budapest, Vermes Miklós Általános Iskola
Ezüst Arany
Molnár Kata 2 / A
Budapest, Újpesti Karinthy Frigyes M-A Két Tanítási Nyelvű Iskola
Arany Ezüst
Mózer Richárd 3 / A
Budapest, Széchenyi István MNKTNY Általános Iskola
Ezüst
Münzner Julianna 2 / B
Budapest, Kossuth Lajos Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Ált. Iskola
Arany
Németh Ákos 5 / A
Budapest, Budapest XV. kerületi Kossuth Lajos Általános Iskola
Nguyen Kim Dorka 2 / A
Budapest, ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és GYG
Arany Ezüst
Ozibiusz Anissza 4 / A
Budapest, Kölcsey Ferenc Általános Iskola
Bronz
Pacsika Levente 3 / B
Budapest, Óbudai Harrer Pál Általános Iskola
Arany Arany
Petrei Andor 3 / B
Budapest, Óbudai Harrer Pál Általános Iskola
Arany Ezüst
Rádi Réka Csepke 3 / A
EGYÉNI VERSENYZŐK
Arany Arany
Rajkai Bertalan 3 / A
Budapest, BZSH Scheiber Sándor Általános Iskola és Gimnázium
Arany Arany
Riddle Christopher 4 / A
Budapest, Álmos Vezér Gimnázium és Általános Iskola
Arany Arany
Rittgasszer Tamás 6 / A
Budapest, Budapest III.ker. Bárczi Géza Általános Iskola
Arany Arany
Salamon András 5
Budapest, Kispesti Gábor Áron Általános Iskola
Arany
Samu Zsófia 5 / B
Budapest, Kossuth Lajos Általános Iskola
Arany
Sárai Csenge 3 / C
Budapest, Óbudai Harrer Pál Általános Iskola
Ezüst
Schidlik Ádám 1 / A
Budapest, Kandó téri Általános Iskola
Schidlik Léna 5 / B
Budapest, Kandó téri Általános Iskola
Bronz
Serbán Henrik 4 / A
Budapest, Klik Pais Dezső Általános Iskola
Arany Arany
Sohajda László 2 / B
Budapest, Patrona Hungariae Katolikus Iskolaközpont
Arany Arany
Stasser Veronika 3 / C
Budapest, Sashalmi Tanoda Általános Iskola
Arany Ezüst
Süller Zita 3 / D
EGYÉNI VERSENYZŐK
Bronz
Szakál Zsófia 1 / A
Budapest, Új Budai Alma Mater Általános Iskola
Ezüst Arany
Szatmári Árpád 3 / N
Budapest, Lágymányosi Bárdos Lajos Két Tanítási Nyelvű Általános Isk.
Arany Arany
Szénási Klára 4 / B
Budapest, Álmos Vezér Gimnázium és Általános Iskola
Arany Arany
Szepesi-Szép Lili 3 / A
Budapest, Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola
Bronz
Szeremi Eszter 2 / A
Budapest, Óbudai Harrer Pál Általános Iskola
Arany Arany
Sziágyi Dávid 3 / C
Budapest, Hartyán Általános Iskola
Arany Arany
Sziklai Nóra 5 / A
Budapest, ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és GYG
Arany Arany
Szilágyi-Lovas Kázmér Rudolf 2 / B
Budapest, Kőbányai Keresztúry Dezső Általános Iskola
Szörényi Szellő 3 / A
EGYÉNI VERSENYZŐK
Bronz Ezüst
Takács Balázs Ákos 4 / C
Budapest, Kossuth Lajos Általános Iskola
Arany Arany
Takács Gergely 4 / B
Budapest, Kölcsey Ferenc Általános Iskola
Bronz Arany
Tálosi Kristóf 5 / C
EGYÉNI VERSENYZŐK
Tar Enikő Jázmin 4 / B
Budapest, Kölcsey Ferenc Általános Iskola
Bronz Bronz
Tasi Luca 3 / A
Budapest, Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola
Arany Bronz
Tölgyesi Máté 5 / B
EGYÉNI VERSENYZŐK
Arany
Trentin Tamás 3 / A
Budapest, Óbudai Harrer Pál Általános Iskola
Arany Ezüst
Vajda Ádám 3
Budapest, Terézvárosi M-A, M-N Két Tannyelvű Általnos Iskola
Arany Arany
Váradi Zsombor 2 / A
Budapest, Lemhényi Dezső Általános Iskola
Bronz
Varga Ádám 4 / B
Budapest, Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola
Ezüst Arany
Varga Bálint Sándor 3 / B
Budapest, Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola
Arany Ezüst
Varga Levente 3 / C
Budapest, Szent-Györgyi Albert Általános Iskola (alsó tagozat)
Bronz Bronz
Vári-Balogh József Bátor 2 / A
Budapest, Lemhényi Dezső Általános Iskola
Ezüst Bronz
Vas Bereniké 3 / A
Budapest, Zuglói Herman Ottó Tudásközpont Általános Iskola
Arany
Venglovecz Lajos Lázár 3 / B
Budapest, Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola
Bronz
Vieira Caio 3 / B
Budapest, Centenárium Általános Iskola és Szakiskola
Arany Arany
Vrabély Ria 4 / A
Budapest, BZSH Scheiber Sándor Általános Iskola és Gimnázium
Arany Arany
Waché Emilie Fleur 3 / B
Budapest, Pitypang Utcai Általános Iskola
Arany
Warvasovszky Benedek 3 / A
Budapest, Szent István Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Isk.
Ezüst
Zékány Zsófia 2 / A
Budapest, Újpesti Karinthy Frigyes M-A Két Tanítási Nyelvű Iskola
Arany