NévFokozat
1. félév
Fokozat
2. félév
Abou Wardeh Ibrahim 4 / E
Budapest, Bethlen G. Újreál Gim.és Ált.Isk.
Bronz
Ambrus Orsolya 4 / A
Budapest, Lágymányosi Bárdos Lajos Két Tanítási Nyelvű Általános Isk.
Bronz Bronz
Baán Mátyás 2 / A
Budapest, OMAKTNYÓÁIG Orchidea MAKTNYÁI Cserkesz utcai Tagintézménye
Arany Ezüst
Bálint Ameli 2 / A
Budapest, Szent István Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Isk.
Arany Arany
Bandi Dávid 3 / A
Budapest, ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és GYG
Arany Arany
Bánhidai Kamilla 2 / A
EGYÉNI VERSENYZŐK
Bronz
Bányai Botond Csaba 4 / B
Budapest, Zipernowsky Károly Általános Iskola
Ezüst Ezüst
Bányász Bori 3 / A
Budapest, Óbudai Harrer Pál Általános Iskola
Arany Arany
Barta Liliána Alexa 3 / C
Budapest, Brassó Utcai Általános Iskola
Bronz Ezüst
Bátky Noémi 4 / A
Budapest, Kossuth Lajos Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Ált. Iskola
Bronz
Becze Tibor 3 / B
Budapest, Laborc Általános Iskola
Bronz
Béky Marietta 4 / O
Budapest, Pannonhalmi Béla Baptista Általános Iskola
Ezüst Arany
Bereczki Blanka 3 / B
Budapest, Kossuth Lajos Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Ált. Iskola
Arany Bronz
Bíró Anna Elizabet 4 / B
Budapest, Szent-Györgyi Albert Általános Iskola (alsó tagozat)
Arany Arany
Bócz Eszter Hajnalka 4 / C
Budapest, Óbudai Harrer Pál Általános Iskola
Ezüst Arany
Bony-Rákóczi Sophie 4 / B
Budapest, Szent István Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Isk.
Arany Arany
Borbás László 3 / B
Budapest, XXI. Kerületi Herman Ottó Általános Iskola
Bronz Ezüst
Bosnyák Olivér 4 / B
Budapest, Szent-Györgyi Albert Általános Iskola (alsó tagozat)
Arany Ezüst
Budai Gergely 2 / A
Budapest, Szent István Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Isk.
Arany Arany
Chevriat Milán 3 / A
Budapest, Kossuth Lajos Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Ált. Iskola
Csikai Anna 3 / B
Budapest, Óbudai Harrer Pál Általános Iskola
Arany Arany
Csipai Gergely Márk 3 / C
EGYÉNI VERSENYZŐK
Arany Ezüst
Csontos Ákos 4 / A
Budapest, Budapest III.ker. Bárczi Géza Általános Iskola
Arany Arany
Csuhaj Máté 2 / A
Budapest, Budapest XVII. Kerületi Gregor József Általános Iskola
Arany
Czmorek Barnabás 3 / B
Budapest, Óbudai Harrer Pál Általános Iskola
Arany Arany
Dauda-Brown Stephanie 3 / A
Budapest, Molnár Ferenc Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Ált. Iskola
Arany Ezüst
Dingfelder Eszter Anna 3 / A
Budapest, Szent István Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Isk.
Ezüst Ezüst
Domokos Kamilla 3 / Z
Budapest, Alsóerdősori Bárdos Lajos Általános Iskola és Gimnázium
Arany
Ember Róza 1 / B
Budapest, International School of Budapest
Arany Bronz
Fabó Bálint 2 / A
Budapest, Szent István Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Isk.
Arany Arany
Fehér Vivien Judit 4 / C
EGYÉNI VERSENYZŐK
Arany Ezüst
Fejérvári Lorina 3 / A
EGYÉNI VERSENYZŐK
Arany Arany
Fejős Adrián Benjámin 4 / B
Budapest, Budapest XVII. Kerületi Gregor József Általános Iskola
Arany Arany
Földeák Marcell 4 / B
Budapest, Kölcsey Ferenc Általános Iskola
Ezüst Ezüst
Forgács Léna 2 / B
Budapest, Patrona Hungariae Katolikus Iskolaközpont
Ezüst
Gyimesi Botond 2 / B
Budapest, Kőbányai Keresztúry Dezső Általános Iskola
Ezüst Arany
Gyulavári Zétény 2 / A
Budapest, Szent István Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Isk.
Arany Arany
Hidreau Adrienne 4 / B
Budapest, Szent István Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Isk.
HOANG DINH MANH CUONG 3 / A
EGYÉNI VERSENYZŐK
Bronz Ezüst
HOANG THI MINH TRANG 3 / B
EGYÉNI VERSENYZŐK
Bronz Ezüst
Holderith Dóra 4 / B
Budapest, Jókai Mór Általános Iskola
Arany Arany
Horváth Dalma 4 / Z
Budapest, Budapesti V. ker. Váci utcai Ének-Zenei Általános Iskola
Arany Arany
Hunyadi Gergő 3 / A
Budapest, Óbudai Harrer Pál Általános Iskola
Arany Ezüst
Huszár Regina 4 / F
Budapest, Kőbányai Janikovszky Éva Magyar-Angol Kétt. Általános Iskola
Arany Arany
Iszak Lili 4 / A
Budapest, Kossuth Lajos Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Ált. Iskola
Ezüst Bronz
Iványi András 4 / A
Budapest, Lágymányosi Bárdos Lajos Két Tanítási Nyelvű Általános Isk.
Arany
Kató Kristóf 1 / B
Budapest, Óbudai Harrer Pál Általános Iskola
Bronz
Kelényi Maja 3 / A
Budapest, Zuglói Herman Ottó Tudásközpont Általános Iskola
Arany Ezüst
Killeen Lilian 3 / B
EGYÉNI VERSENYZŐK
Arany Arany
Király Olivér 4 / C
Budapest, Óbudai Harrer Pál Általános Iskola
Kirchlechner-Farkas Izabell Krisztina 2 / A
EGYÉNI VERSENYZŐK
Arany Arany
Kiss Boldizsár 3 / A
Budapest, Újpesti Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium
Arany Arany
Kiszel Dóra 3 / A
EGYÉNI VERSENYZŐK
Arany Arany
Kolybo Anastasiia 3 / A
Budapest, Szent István Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Isk.
Bronz
Koncz Liliána 4 / A
Budapest, Óbudai Harrer Pál Általános Iskola
Arany Ezüst
Kőszegi-Koháry Ármin 3 / B
Budapest, Krúdy Gyula Általános Iskola
Bronz
Kovács Benett 1 / O
Budapest, Pannonhalmi Béla Baptista Általános Iskola
Kovács Noémi 2 / C
Budapest, Újpesti Karinthy Frigyes M-A Két Tanítási Nyelvű Iskola
Bronz
Krizsán Vince 4 / B
Budapest, Gárdonyi Géza Általános Iskola
Arany Arany
Kun Bertalan 4 / B
Budapest, Óbudai Harrer Pál Általános Iskola
Arany Ezüst
Landi Bernadett 4 / A
Budapest, Újbudai Bocskai István Általános Iskola
Arany Arany
Lázár Kinga 3 / C
Budapest, Kölcsey Ferenc Általános Iskola
Arany Arany
Lelkes Artemisz Eszter 3 / A
Budapest, Szent István Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Isk.
Arany Arany
Lencse Máté 2 / A
Budapest, Andor Ilona Ének-Zene Tag. Ált. és Alapf. Műv. Baptista Isk.
Arany Arany
Macher Renáta 2 / A
Budapest, Török Flóris Általános Iskola
Arany Bronz
Miskei Petra Rebeka 4 / B
Budapest, Kapocs Magyar-Angol Két Tannyelvű Általános Iskola
Bronz Arany
Miski Veronika Flóra 4 / B
EGYÉNI VERSENYZŐK
Arany Arany
Nagy Flóra 2 / B
EGYÉNI VERSENYZŐK
Nagy Zoltán 4 / C
Budapest, Pestszentimrei Ady Endre Általános Iskola
Arany Arany
Németh Hanna Júlia 4 / D
Budapest, Gazdagrét-Törökugrató Általános Iskola
Arany Arany
Omary Hareer 3 / A
Budapest, Orchidea Magyar-Angol Két Tan. Nyelvű Óv., Általános Iskola
Arany Arany
Op Den Kelder Kitti Katalin 4 / C
EGYÉNI VERSENYZŐK
Ezüst Ezüst
Pataki Eszter 3 / A
Budapest, Óbudai Harrer Pál Általános Iskola
Arany Arany
Pelle Tamás 4 / C
Budapest, Városligeti Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Isk.
Arany Arany
Pocsai Enikő 4 / A
Budapest, Krúdy Gyula Általános Iskola
Arany Arany
Pólik Olívia 3 / A
Budapest, Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola
Bronz Bronz
Pribék Emese 4 / B
Budapest, Kispesti Gábor Áron Általános Iskola
Arany Arany
Ráduly Víg Bertalan 4 / Z
Budapest, Alsóerdősori Bárdos Lajos Általános Iskola és Gimnázium
Bronz
Rajnóki Patrik 1 / B
Budapest, OMAKTNYÓÁIG Orchidea MAKTNYÁI Cserkesz utcai Tagintézménye
Arany Arany
Rátonyi Zalán 3 / A
Budapest, Óbudai Harrer Pál Általános Iskola
Révész Márk 4 / B
Budapest, Kandó téri Általános Iskola
Ezüst Arany
Rieger Örs 4 / A
Budapest, Budapest XVII. Kerületi Gregor József Általános Iskola
Bronz
Rizmayer János 4 / B
Budapest, Budafoki Herman Ottó Általános Iskola
Arany Arany
Sáli Petra 1 / B
Budapest, International School of Budapest
Arany
Schüsler Alexa 3 / C
Budapest, Óbudai Harrer Pál Általános Iskola
Arany Arany
Scott Daniel Antal 4 / A
EGYÉNI VERSENYZŐK
Arany Arany
Shan Jia Hao 4 / D
Budapest, Széchenyi István MNKTNY Általános Iskola
Bronz Ezüst
Strasser András 2 / A
Budapest, Sashalmi Tanoda Általános Iskola
Arany Arany
Szabó Áron Ferenc 1 / B
EGYÉNI VERSENYZŐK
Szabó Csenge Regina 4 / B
Budapest, Szent-Györgyi Albert Általános Iskola (alsó tagozat)
Bronz
Szabó Míra 1 / B
Budapest, Kossuth Lajos Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Ált. Iskola
Bronz
Szalay Gergő 4 / D
EGYÉNI VERSENYZŐK
Ezüst
Szegedi Zsombor 3 / B
Budapest, Óbudai Harrer Pál Általános Iskola
Arany Arany
Szegvári Péter 2 / A
Budapest, Óbudai Harrer Pál Általános Iskola
Arany Arany
Szentkúti Anna 2 / B
Budapest, Lemhényi Dezső Általános Iskola
Bronz
Szilágyi Balázs 4 / A
EGYÉNI VERSENYZŐK
Ezüst Arany
Szoboszlai P Zsombor 4 / A
Budapest, Szent-Györgyi Albert Általános Iskola (alsó tagozat)
Szüts Lilla 4 / A
Budapest, Budapest XVI. ker. Arany János Általános Iskola
Arany Arany
Tanács Liliána 4 / B
Budapest, Kispesti Erkel Ferenc Általános Iskola
Bronz
Tánczos Adorján 3 / B
Budapest, Kossuth Lajos Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Ált. Iskola
Arany Ezüst
Temesi Dávid 4 / S
EGYÉNI VERSENYZŐK
Arany Ezüst
Timár Dorina Éva 3 / A
EGYÉNI VERSENYZŐK
Arany Arany
Tóth Boglárka 4 / A
Budapest, Kossuth Lajos Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Ált. Iskola
Arany Bronz
Ujvári Panna 3 / A
Budapest, Kossuth Lajos Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Ált. Iskola
Arany Arany
Vágréti Zóra 3 / K
Budapest, Erzsébetvárosi Kéttannyelvű Ált. Isk. Szakgimn. és Szakk.Isk
Bronz Ezüst
Vladár Róza 4 / B
Budapest, Gárdonyi Géza Általános Iskola
Vladimir Fruzsina 2 / A
Budapest, Kerék Általános Iskola és Gimnázium
Ezüst Bronz
Vörös Anna Bianka 4 / A
Budapest, Budafoki Herman Ottó Általános Iskola
Bronz Bronz
Wiandt Ákos 4 / Z
Budapest, Eötvös József Általános Iskola
Bronz
Wirth Gergő 4 / B
Budapest, Fekete István Általános Iskola
Arany Ezüst
Wolf Júlia 2 / B
EGYÉNI VERSENYZŐK
Ezüst Arany
Xu Cheng Cheng 3 / C
Budapest, Budapest XVI. ker. Arany János Általános Iskola
Zachár Dárius 3 / A
EGYÉNI VERSENYZŐK
Bronz Ezüst
Zámbori Hanna Zsófia 1 / Z
Budapest, Alsóerdősori Bárdos Lajos Általános Iskola és Gimnázium
Arany Arany
Zilahi Emese 2 / A
Budapest, Szent István Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Isk.
Arany Arany