NévFokozat
1. félév
Fokozat
2. félév
Ákosfai Imre 3 / B
EGYÉNI VERSENYZŐK
Arany Arany
Balázs Ádám 4 / A
Budapest, Budapest XVII. kerületi Czimra Gyula Általános Iskola
Arany Ezüst
Bán Hanna 2 / A
Budapest, BZSH Scheiber Sándor Általános Iskola és Gimnázium
Bandi Dávid 4 / A
Budapest, ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és GYG
Arany Arany
Bányász Bori 4 / A
Budapest, Óbudai Harrer Pál Általános Iskola
Arany Bronz
Bello Sámuel Oladele 4 / A
Budapest, Zipernowsky Károly Általános Iskola
Ezüst Bronz
Benkó Hanna 4 / C
Budapest, Kölcsey Ferenc Általános Iskola
Arany
Berki Júlia 1 / B
Budapest, Virányos Általános Iskola
Berki Laura 1 / A
Budapest, Virányos Általános Iskola
Berta-Fejérpataky Ákos 3 / B
Budapest, Bolyai János Általános Iskola
Bronz
Chahadeh Younus 2 / A
Budapest, OMAKTNYÓÁIG Orchidea MAKTNYÁI Cserkesz utcai Tagintézménye
Csonka Gergő 3 / A
Budapest, Molnár Ferenc Általános Iskola
Arany Arany
Dahhan Sara 4 / A
Budapest, Nikola Tesla Szerb Tan. Nyelvű Óvoda, Ált. Isk. és Gimn.
Arany Arany
Dergács Marcell 4 / A
Budapest, Zuglói Herman Ottó Tudásközpont Általános Iskola
Arany
Endrődy-Nagy Jázmin 3 / A
Budapest, Budapesti V. ker. Váci utcai Ének-Zenei Általános Iskola
Arany Arany
Fabó Bálint 3
Budapest, Szent István Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Isk.
Fejér András 4 / A
Budapest, Heuréka Általános Iskola
Arany Arany
Ghoreishi Antónia 4 / A
Budapest, Örömhír Általános Iskola és AMI.
Giavi Lukrécia 2 / B
Budapest, International School of Budapest
Globen Lilach 3 / B
Budapest, BZSH Scheiber Sándor Általános Iskola és Gimnázium
Arany Arany
Gombai Marcell 4 / A
Budapest, ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és GYG
Gyulavári Zétény 3 / A
Budapest, Szent István Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Isk.
Arany Ezüst
Hanusz Botond 1 / A
Budapest, Budapest XVI. ker. Arany János Általános Iskola
Harcos Máté 3 / A
EGYÉNI VERSENYZŐK
Arany Ezüst
Hart Alex 3 / O
Budapest, Pannonhalmi Béla Baptista Általános Iskola
Arany Arany
Hegedüs Anna 2 / A
Budapest, Virányos Általános Iskola
Arany
Holló Márton 4 / C
Budapest, Kölcsey Ferenc Általános Iskola
Arany Arany
Horváth Martin 3 / N
Budapest, Lágymányosi Bárdos Lajos Két Tanítási Nyelvű Általános Isk.
Arany Arany
Huszti Emili 3 / A
Budapest, Kölcsey Ferenc Általános Iskola
Arany Arany
Ipacs Lelle Anna 3 / A
Budapest, Budapest XVII. kerületi Czimra Gyula Általános Iskola
Arany
Kassai Leó 3 / A
Budapest, Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola
Arany Ezüst
Kirchlechner-Farkas Izabell Krisztina 3 / A
EGYÉNI VERSENYZŐK
Arany Arany
Kiss Boglárka Lili 1 / A
Budapest, Budapesti XIII. Kerületi Vizafogó Általános Iskola
Kiss Boldizsár 4 / A
Budapest, Újpesti Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium
Arany Arany
Kiss Kata Sára 3 / A
Budapest, BP-FRK Julianna Általános Iskola
Kiss-Kathi Bálint 2 / B
Budapest, Hunyadi János Ének-zenei, Nyelvi Általános Iskola
Kiszel Dóra 4 / A
EGYÉNI VERSENYZŐK
Arany Arany
Kohári Anna 3 / A
EGYÉNI VERSENYZŐK
Ezüst
Koller Barnabás 1 / C
EGYÉNI VERSENYZŐK
Korodi Alexa Timea 3 / A
Budapest, Molnár Ferenc Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Ált. Iskola
Arany Arany
Koroncai Mátyás 3 / B
Budapest, Hunyadi János Ének-zenei, Nyelvi Általános Iskola
Arany
Kovács Kincső 2 / B
Budapest, Budapest XVI. ker. Arany János Általános Iskola
Bronz
Kurucz Lilien 2 / B
Budapest, Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola
Arany Bronz
Lakner Hanna 4 / A
Budapest, ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és GYG
Arany Ezüst
Lakos Fanni 4 / B
Budapest, Zipernowsky Károly Általános Iskola
Arany Ezüst
Lakos Jázmin 2 / A
Budapest, Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola
Arany Arany
Láng Dorottya 4 / B
Budapest, Hunyadi János Ének-zenei, Nyelvi Általános Iskola
Arany Ezüst
Lányi Panna 4 / B
EGYÉNI VERSENYZŐK
Arany Arany
László Bence 2 / B
Budapest, Óbudai Harrer Pál Általános Iskola
Arany
Latorcai Kincső Réka 3 / A
Budapest, Virányos Általános Iskola
Arany Arany
Leicht-Buda Balázs 4 / B
Budapest, Budapest XVII. Kerületi Gregor József Általános Iskola
Arany Bronz
Lukács Leon 1 / A
Budapest, Budapesti XIII. Kerületi Vizafogó Általános Iskola
Arany Ezüst
Marosi Noémi 4 / C
Budapest, Kandó téri Általános Iskola
Arany Arany
Márton Roland 3 / B
Budapest, Álmos Vezér Gimnázium és Általános Iskola
Minya Kiara 4 / B
Budapest, Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola
Bronz Bronz
Nagy Nikolett 3 / A
Budapest, Budapest, VI.ker. Bajza Utcai Általános Iskola
Arany Arany
Nagy Zselyke 2 / A
Budapest, Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola
Arany
Nguyen An Binh 4 / B
Budapest, Zuglói Herman Ottó Tudásközpont Általános Iskola
Ezüst
Ormos-Szilágyi Dénes 1 / B
Budapest, Óbudai Harrer Pál Általános Iskola
Arany Arany
Orosz Márton 4 / B
Budapest, Óbudai Harrer Pál Általános Iskola
Arany Ezüst
Pápai Benjamin 4 / B
Budapest, International School of Budapest
Arany Arany
Pocsai Nóra 3 / A
Budapest, Krúdy Gyula Általános Iskola
Arany Arany
Polcz Etele Mór 3 / A
Budapest, Kossuth Lajos Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Ált. Iskola
Arany
Pölczman Ákos 2 / C
Budapest, Óbudai Harrer Pál Általános Iskola
Arany
Posztl András 1 / M
Budapest, Budapesti Német Iskola és Gimnázium
Arany Ezüst
Pótári Bálint 4 / C
Budapest, Kandó téri Általános Iskola
Arany Arany
Rábai Berta 2 / A
Budapest, Kossuth Lajos Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Ált. Iskola
Arany Ezüst
Rajnóki Patrik 2 / B
Budapest, OMAKTNYÓÁIG Orchidea MAKTNYÁI Cserkesz utcai Tagintézménye
Arany Arany
Répássy Bíborka 3 / A
Budapest, Molnár Ferenc Általános Iskola
Arany Ezüst
Rusznák Bendegúz 4 / A
Budapest, Zuglói Herman Ottó Tudásközpont Általános Iskola
Bronz
Sáli Petra Anna 2 / B
Budapest, International School of Budapest
Bronz
Schüsler Alexa 4 / C
Budapest, Óbudai Harrer Pál Általános Iskola
Arany Arany
Serleg Ádám 3 / C
Budapest, Budapest XVII. kerületi Czimra Gyula Általános Iskola
Arany Ezüst
Stefánka-Sárközy Sára 2 / B
Budapest, Terézvárosi M-A, M-N Két Tannyelvű Általnos Iskola
Arany Arany
Strasser András 3 / A
Budapest, Sashalmi Tanoda Általános Iskola
Bronz
Szabó Barnabás 3 / A
Budapest, Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola
Arany Ezüst
Szabó Margaréta Julianna 2 / A
Budapest, Budapest XVI. ker. Arany János Általános Iskola
Arany Arany
Szabó Nóra Anna 4 / B
Budapest, Budapest XVI. ker. Arany János Általános Iskola
Arany Arany
Szájli Ariella 3 / B
EGYÉNI VERSENYZŐK
Szarka Áron 4 / B
Budapest, Széchenyi István Általános Iskola
Arany Ezüst
Szénási Bence 4 / A
Budapest, Budapest XVII. kerületi Czimra Gyula Általános Iskola
Arany Arany
Szijártó Márton 3 / Z
Budapest, Budapest XVII. Kerületi Gregor József Általános Iskola
Arany Ezüst
Szilágyi Júlia 2 / B
Budapest, Kossuth Lajos Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Ált. Iskola
Szokola Martin 4 / C
Budapest, Kölcsey Ferenc Általános Iskola
Arany Ezüst
Szűcs Angelika 2 / B
Budapest, Budapesti XIII. Kerületi Vizafogó Általános Iskola
Ezüst Bronz
Tajthy Dalma 4 / A
EGYÉNI VERSENYZŐK
Arany Arany
Takács Anna Viktória 4 / C
Budapest, Török Flóris Általános Iskola
Arany Arany
Tánczos Adorján 4 / B
Budapest, Kossuth Lajos Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Ált. Iskola
Arany Arany
Tarjányi Richárd 2 / A
Budapest, XXI. Kerületi Herman Ottó Általános Iskola
Arany Arany
Tarnai Tamás 2 / A
Budapest, Virányos Általános Iskola
Bronz Bronz
Tenki Bianka 4 / A
Budapest, Kossuth Lajos Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Ált. Iskola
Arany Ezüst
Timár Dorina 4 / A
EGYÉNI VERSENYZŐK
Arany Arany
Tóth Emma 2 / A
Budapest, Szent István Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Isk.
Arany Ezüst
Tóth Szabolcs 4 / A
Budapest, Örömhír Általános Iskola és AMI.
Traiszta Zina Andrea 3 / B
Budapest, Hunyadi János Ének-zenei, Nyelvi Általános Iskola
Arany Arany
Traiszta Zorka Zoé 2 / B
Budapest, Hunyadi János Ének-zenei, Nyelvi Általános Iskola
Arany Arany
Turós Eszter 4 / A
Budapest, ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és GYG
Arany
Urbán Gabriella 2
Budapest, Örömhír Általános Iskola és AMI.
Ezüst
Varga Márk 3 / B
EGYÉNI VERSENYZŐK
Végh Nóra 4 / A
EGYÉNI VERSENYZŐK
Arany Arany
Viszt Ádám 4 / A
Budapest, Budapest XVII. kerületi Czimra Gyula Általános Iskola
Arany Arany
Werni Emma 2 / Z
Budapest, Eötvös József Általános Iskola
Arany Arany
Zachár Dárius 4 / C
EGYÉNI VERSENYZŐK
Arany Ezüst
Zilahi Emese 3 / A
Budapest, Szent István Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Isk.
Arany