NévFokozat
1. félév
Fokozat
2. félév
Ákosfai Imre 4 / B
EGYÉNI VERSENYZŐK
Arany Arany
Baconi Márk György 4 / A
Budapest, Álmos Vezér Gimnázium és Általános Iskola
Ezüst Ezüst
Baksay Anna 4 / A
EGYÉNI VERSENYZŐK
Arany Arany
Balog Imre Dávid 3 / A
Budapest, Zuglói Arany János Általános Iskola és AMI.
Ezüst Bronz
Bauer Benedek 1 / A
EGYÉNI VERSENYZŐK
Bronz
Békési Bence 4 / A
Budapest, Álmos Vezér Gimnázium és Általános Iskola
Arany Arany
Bíró Dorián 3 / C
Budapest, Domokos Pál Péter Általános Iskola
Arany Bronz
Bodnár Csaba 3 / A
Budapest, Kapocs Magyar-Angol Két Tannyelvű Általános Iskola
Arany Arany
Buza Vilmos 4 / C
Budapest, Budapest XVII. kerületi Czimra Gyula Általános Iskola
Arany Ezüst
Császár Lili 3 / B
Budapest, Krúdy Gyula Általános Iskola
Ezüst Arany
Ejalu Alisha 3 / A
Budapest, BZSH Scheiber Sándor Általános Iskola és Gimnázium
Ezüst Bronz
Endrődy-Nagy Jázmin 4 / A
Budapest, Budapesti V. ker. Váci utcai Ének-Zenei Általános Iskola
Arany Arany
Erdei Levente 3 / B
Budapest, Óbudai Harrer Pál ANYESZO Általános Iskola
Ezüst
Ertüngealp Artemisz 4 / M
Budapest, Budapesti Német Iskola és Gimnázium
Arany Ezüst
Fábián Nimród 2 / B
Budapest, Eötvös József Általános Iskola
Felföldi Hanna 4 / B
Budapest, Óbudai Harrer Pál ANYESZO Általános Iskola
Arany Arany
Fizil-Berzeviczy Daniella 3 / A
EGYÉNI VERSENYZŐK
Ezüst Arany
Garas Zsófia 4 / A
Budapest, Budapest XVII. Kerületi Gregor József Általános Iskola
Bronz Ezüst
Hart Alex 4 / O
Budapest, Pannonhalmi Béla Baptista Általános Iskola
Arany Arany
Hegedűs Nelli 2 / A
EGYÉNI VERSENYZŐK
Arany Arany
Hidvégi Levente 3 / A
Budapest, Fillér utcai Általános Iskola
Arany Ezüst
Horváth Zétény Szilárd 2 / A
Budapest, Hild József Általános Iskola
Arany Bronz
Horváth-Enyedy Gellért 4 / B
Budapest, Zuglói Herman Ottó Tudásközpont Általános Iskola
Arany Arany
Ilyés Heléna 3 / A
Budapest, Budafok-Tétényi Baross Gábor Általános Iskola
Bronz
Ispánovics Attila Hugó 1 / B
Budapest, Óbudai Harrer Pál ANYESZO Általános Iskola
Juhász Marcell Donát 4 / C
Budapest, Újpesti Karinthy Frigyes M-A Két Tanítási Nyelvű Iskola
Arany Arany
Káni Kenjiro Ferenc 3 / A
EGYÉNI VERSENYZŐK
Arany Arany
Kassai Leó 4 / A
Budapest, Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola
Ezüst
Katolai-Nagy Dominik Noel 3 / B
EGYÉNI VERSENYZŐK
Arany Arany
Katona Marcell 3 / C
Budapest, Budapest XIII. Kerületi Herman Ottó Általános Iskola
Kiss Nóra 3 / A
EGYÉNI VERSENYZŐK
Arany Arany
Kloknicer Bence 3 / B
Budapest, OMAKTNYÓÁIG Orchidea MAKTNYÁI Cserkesz utcai Tagintézménye
Arany Arany
Kolláth Attila 4 / B
Budapest, Kossuth Lajos Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Ált. Iskola
Bronz Bronz
Korodi Alexa Tímea 4 / A
Budapest, Molnár Ferenc Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Ált. Iskola
Arany Arany
Krilek Gréta Kinga 2 / B
Budapest, Budapesti XIII. Kerületi Vizafogó Általános Iskola
Bronz
Kujbus Lilla Zsuzsanna 4 / M
Budapest, Budapesti Német Iskola és Gimnázium
Arany Ezüst
Lakos Jázmin 3 / A
Budapest, Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola
Arany Arany
Lévai Luca 1 / B
Budapest, Budafok-Tétényi Baross Gábor Általános Iskola
Bronz
Li Zhi Yuan 3 / B
Budapest, Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola
Bronz Bronz
Mathe Robert David 3 / A
Budapest, OMAKTNYÓÁIG Orchidea MAKTNYÁI Cserkesz utcai Tagintézménye
Bronz Bronz
Megyeri Mór 4 / C
Budapest, Újpesti Karinthy Frigyes M-A Két Tanítási Nyelvű Iskola
Arany Arany
Mészáros Barnabás 3 / B
Budapest, Kossuth Lajos Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Ált. Iskola
Arany Arany
Moró Nikolett 4 / A
Budapest, Szent István Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Isk.
Arany Ezüst
Nagy Alíz 4 / A
Budapest, Molnár Ferenc Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Ált. Iskola
Arany Ezüst
Nagy Rebeka Sára 3 / B
Budapest, Újpesti Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium
Arany Arany
Nagy Regina 4 / A
Budapest, Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános Iskola
Arany Arany
Nánay Laura 3 / A
Budapest, OMAKTNYÓÁIG Orchidea MAKTNYÁI Cserkesz utcai Tagintézménye
Ezüst Arany
Nikolic Anna 3 / B
EGYÉNI VERSENYZŐK
Arany Arany
Oláh Leona Tirza 4 / A
Budapest, Örömhír Általános Iskola és AMI.
Ezüst
Pándi Mihály 1 / A
EGYÉNI VERSENYZŐK
Bronz
Petrei Zita 1 / A
Budapest, Óbudai Harrer Pál ANYESZO Általános Iskola
Arany
Póczak Dominik 4 / A
Budapest, Móra Ferenc Általános Iskola
Bronz
Polcz Etele Mór 4 / A
Budapest, Kossuth Lajos Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Ált. Iskola
Arany Ezüst
Pölczman Ákos 3 / C
Budapest, Óbudai Harrer Pál ANYESZO Általános Iskola
Arany Arany
Pongor Márk 4 / A
Budapest, Kossuth Lajos Általános Iskola
Arany Ezüst
Posztl András 2 / M
Budapest, Budapesti Német Iskola és Gimnázium
Arany Arany
Rajnóki Patrik 3 / B
Budapest, OMAKTNYÓÁIG Orchidea MAKTNYÁI Cserkesz utcai Tagintézménye
Arany Arany
Ruman Petra 4 / B
Budapest, Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola
Ezüst Ezüst
Sóber Edina 3 / A
Budapest, Budapest XVII. kerületi Czimra Gyula Általános Iskola
Ezüst
Somló-Benkő Iván 2 / O
Budapest, Pannonhalmi Béla Baptista Általános Iskola
Bronz
Suszter Anna 3 / A
Budapest, XIII. Kerület Önkormányzat Számítástechnikai Ált. Isk.
Arany Ezüst
Szabó Barnabás 4 / A
Budapest, Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola
Szabó Dalma Viktória 4 / A
EGYÉNI VERSENYZŐK
Arany Ezüst
Szilágyi Attila 2 / Z
Budapest, Budapest XVII. Kerületi Gregor József Általános Iskola
Bronz
Szilágyi Nóra 4 / A
Budapest, Móra Ferenc Általános Iskola
Arany
Szira Noel 4 / D
Budapest, Kandó téri Általános Iskola
Ezüst Arany
Szük Huba 3 / A
Budapest, Örömhír Általános Iskola és AMI.
Arany
Takács Fanni 2 / M
Budapest, Budapesti Német Iskola és Gimnázium
Tasnádi Laura 3 / E
Budapest, Üllői Úti Magyar-Angol Kétt. Általános Iskola
Bronz Bronz
Teleki Pandora 3 / B
Budapest, Tamási Áron Általános Iskola és Gimnázium
Ezüst
Temesi Sára 4 / K
Budapest, Erzsébetvárosi Kéttannyelvű Ált. Isk. Szakgimn. és Szakk.Isk
Arany Arany
Tengely Ábel 3 / A
Budapest, Kőbányai Harmat Általános Iskola
Bronz
Thier Dávid 4 / A
Budapest, Heuréka Általános Iskola
Arany Arany
Tóth Gergely Hunor 3 / B
Budapest, Kossuth Lajos Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Ált. Iskola
Tuboly Sandro 4 / B
Budapest, BZSH Scheiber Sándor Általános Iskola és Gimnázium
Ezüst Bronz
Urbán Réka Angéla 2 / A
Budapest, Budapest XV. kerületi Kossuth Lajos Általános Iskola
Arany Ezüst
Utku Jázmin 3 / B
EGYÉNI VERSENYZŐK
Arany
Varga Veronika 2 / B
Budapest, Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola
Bronz Arany
Witka Alex 2 / A
Budapest, Budapest, VI.ker. Bajza Utcai Általános Iskola
Arany
Yousef Adam Omar 3 / B
Budapest, OMAKTNYÓÁIG Orchidea MAKTNYÁI Cserkesz utcai Tagintézménye
Arany Arany
Zeltner Zsófia 4 / A
Budapest, Álmos Vezér Gimnázium és Általános Iskola
Arany Arany
Zseltvay Dominik 3 / A
Budapest, Óbudai Harrer Pál ANYESZO Általános Iskola
Bronz