🌟Nyár sem múlik el Bendegúz feladványai nélkül! 🌟
Facebook oldalunkon nyári játékra hívjuk azokat, akik a tanév során játszottak a Tudásbajnokság, a nyelvÉSZ, a matekÁSZ versenyeinkkel. Kövessék az oldalunkat, és figyeljék hétről hétre a feladványokat!
A játék részletei Facebook oldalunkon Beni interjújában olvasható, illetve itt, lentebb is.
FACEBOOKOS NYÁRI FEJTÖRŐ JÁTÉK
- A játék 06. 30. és 08. 31. között tart KIZÁRÓLAG A FACEBOOKON.
- Azok vehetnek benne részt, akik ebben a tanévben játszottak valamelyik versenyen (Tudásbajnokság, nyelvÉSZ, matekÁSZ).
- Minden hétfőn megjelenik egy poszt, mely tartalmaz egy felsős és egy alsós feladványt is (kicsiknek és nagyoknak is lesz gondolkodnivaló).
- 1-1 feladvány csak 1 hétig lesz elérhető (vagyis az előző heti kérdések mindig eltűnnek).
- A feladványok megoldását gyűjteni kell hétről hétre, vagyis összesen 9 feladvány megoldására lesz szükség.
- Az összegyűjtött megoldásokból (9 db) kell majd összerakni a végső megfejtést.
- A végső megfejtést 09.01 és 09.09 között kell beküldeni e-mailben: a bendeguzakademia3@gmail.com címre névvel, címmel és az osztály (melyet szeptemberben kezd a gyermek) megjelölésével.
- A gmail-es cím nem elírás, hanem ez KIZÁRÓLAG a nyári játék végső megfejtésének beküldésére szolgál.
- A helyes beküldők között apró nyereményeket sorsolunk ki 2025. szeptember 10-én.
- A sorsolást követően a nyerteseket e-mailben és a Facebookon is értesítjük.
Szóval érdemes lesz egész nyáron követni a Facebook oldalunkat!
